Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

Letná dovolenka 2020 na Slovensku

Letná dovolenka 2020 na Slovensku, meškanie letu, zrušený let, odškodné, kompenzácia, claimwin, dovolenka

Letná dovolenka 2020 na Slovensku, meškanie letu, zrušený let, odškodné, kompenzácia, claimwin, dovolenka

Letná dovolenka 2020 na Slovensku

jún 2, 2020 | Dovolenka

Letná sezóna v roku 2020 je pre mnohých stále záhadou, aj keď sa už pomaly začína. Počas koronakrízy nikto netuší, ako sa bude situácia ďalej vyvíjať. Väčšina Slovákov zrušila svoje zájazdy do zahraničia a rozhodla sa, že zostane doma. Aké miesta navštíviť na Slovensku, poprípade niekde v blízkych krajinách? 

 

Slovenská príroda

Slovensko nie sú len Tatry. Ak sa chcete vyhnúť obrovskému návalu turistov, ktoré tento rok Tatry rozhodne zažijú, vyberte sa do prírody. Spravte si príjemnú túru v okolí svojho domova alebo niekde ďalej. 

Slovensko sa pýši mnohými vyhliadkami, ktoré sú zaujímavé a poskytujú krásny výhľad na celé okolie. Okrem Bachledky nájdete aj iné, veľmi pekné miesta. Medzi ne sa radí Terchovské srdce či Veľká homoľa, ktorá je jednou z najvyšších vyhliadok. Za pozretie rozhodne stojí aj Vyhliadková veža Tokaj či Čerešenka. Ku všetkých vedú náučné chodníky, a preto môžete spojiť príjemné s užitočným. 

 

História miest 

Neťahá vás príroda a skôr by ste zvolili návštevu nejakého historického mesta? Mnohé slovenské mestá ako napríklad Bratislava, Košice či Banská Bystrica, ukrývajú krásne historické pamiatky. Počas leta si môžete spraviť niekoľkodňový výlet a navštíviť ich rovno niekoľko. 

Nezabúdajte ani na menšie dedinky ako Vlkolínec či Čičmany. Poskytujú veľké množstvo atrakcií pre turistov a rozhodne sa oplatia vidieť. 

 

Wellness víkendové pobyty 

Ak chcete svoju dovolenku poňať v duchu oddychu, mali by ste staviť na wellness pobyty či rôzne iné, víkendové pobyty, ktoré vám slovenské hotely poskytujú. Okrem skvelých služieb si môžete vychutnať aj rôzne športy. Naberiete tak silu bez toho, aby ste cestovali tisícky kilometrov do zahraničia. 

 

Chorvátsko istí dovolenku pri mori 

Ak by ste predsa len chceli ísť do zahraničia a okúpať sa v mori, Chorvátsko je jednou z krajín, ktoré môžete pokojne navštíviť. Je veľmi blízko, dostanete sa sem aj bez toho, aby ste využili leteckú či inú spoločnú dopravu, a ubytovanie, rovnako ako služby, sú za skvelé ceny. 

 

Pre milovníkov mora je otvorené aj Taliansko

Taliansko bolo krajinou, ktorá si na začiatku vypuknutia koronavírusu vyžiadala obrovské množstvo obetí. Z tejto tragédie sa pomaly dáva dokopy a oznamuje, že na turistov sa rozhodne teší. Ak by ste chceli vidieť niečo iné, ako chorvátsku prírodu, pokojne stavte na Taliansko.  

 

Pri zrušení alebo meškaní letu o peniaze neprídete 

Počas tejto neistej situácie sa môžu stať rôzne veci a vy sa môžete dostať do mnohých situácií. Ak ste mali nejaké problémy so zrušeným letom, prípadne meškanie letu bolo dlhšie ako tri hodiny alebo sa vyskytli iné komplikácie, nechajte to na nás. Poradíme vám. Nenechajte si pokaziť svoju dovolenku a leto. My sa postaráme o to, aby ste boli spokojní.

Máte pocit, že vám prináleží odškodné? Ozvite sa nám!

Ak máte pocit, že máte právo na odškodné za meškanie letu, neváhajte a ozvite sa nám.

Bezplatne vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti za vás budeme bojovať. Preberieme celú administratívnu ťarchu a komunikáciu s leteckou spoločnosťouna záver vám peniaze pošleme priamo na Váš účet.

Ozvite sa nám

Radi Vám pomôžeme a overíme Váš nárok zadarmo.

Exit mobile version