Meškanie letu

O nás

Sme prvá slovenská spoločnosť na slovenskom trhu, zaoberajúca sa kompenzáciami letov už od roku 2018.Pomáhame slovenským a českým cestujúcim v rôznych nepredvídateľných situáciách v leteckej preprave, či už sa jedná o meškanie letu, zrušený let alebo zmeškanie nadväzného letu hlavne podľa európskej legislatívy, konkrétne nariadenia číslo 261/2004. Zakladateľom tohto projektu je Juraj Švancár, skúsený IT manažér a sériový podnikateľ.

About

Juraj Švancár má bohaté skúsenosti v IT a jeho vášeň pre zákaznícky servis nás poháňa k dokonalosti. Ako častý cestovateľ videl potrebu spoľahlivej služby pre cestujúcich, ktorí čelia problémom s letmi. Naša úspešnosť dosahuje 94 %, pričom každý prípad riešime individuálne a transparentne. Naši klienti platia iba v prípade úspešného vybavenia ich nároku, čo zdôrazňuje našu oddanosť ich spokojnosti.

Náš odolný tím prekonal aj výzvy, akými bola pandémia COVID-19, a neustále zlepšuje naše služby pre lepšiu podporu našich klientov. Sme oddaní tomu, aby sme stáli na strane cestujúcich a bojovali za ich práva. Našu pozornosť venujeme každému cestujúcemu a jeho individuálnym potrebám, ktoré si vyžadujú profesionálov. Nikdy nerobíme rozdiely medzi našimi potenciálnymi klientami, či už z pohľadu dĺžky letov alebo problémovej komunikácie leteckých spoločností. Celý proces stojíme pri Vás, od začiatku až do konca. Za našimi skúsenosťami stojí skupina dlhoročných expertov v leteckej preprave, ktorá je v každodennom styku s príslušníkmi súdov, leteckých spoločností a cestovných kancelárií v snahe presadiť Vaše práva.

Na záver len pripomenieme, že poplatky za naše služby sú transparentne uvedené v časti Cenník. V prípade, že neuspejeme, za naše služby neplatíte!

Skontrolujte svoj nárok na kompenzáciu

profit-big

Skontrolujte svoj nárok na kompenzáciu

profit-small

Naši spokojní klienti

pán Mário

menuTrustpilot
menumenumenumenumenu

Veľká spokojnosť, kompenzáciu vybavili promptne a v rýchlom čase. Jediná spoločnosť ,ktorá bola ochotná riešiť náš problém.Odporúčam.

pani Lýdia

menuFacebook
menumenumenumenumenu

Našu dovolenku na Maldivách nám skomplikovalo meškajúce lietadlo z Košíc do Istanbulu, kvôli ktorému sme nestihli let do Malé. Po neúspešných pokusoch o odškodné priamo od leteckej spoločnosti či poisťovne, sme sa obrátili na ClaimWin a o tri týždne sme mali peniaze na účte, o nič sme sa nemuseli starať. Profesionálne jednanie, ústretovosť a promptnosť, nemám čo vytknúť, jedine odporúčať. Ďakujeme!

pani Zuzana

menuGoogle
menumenumenumenumenu

Dakujeme, kompenzacia letu bola vyriesena rychlo transparentne a profesionalne, urcite odporucame … taktiez v pripade podobnej udalosti sa opatovne obratime na Vasu spolocnost, dakujeme a prajeme vela spokojnych zakaznikov.

pán Kevin

menuTrustpilot
menumenumenumenumenu

Rád by som sa poďakoval za vybavenú kompenzáciu za môj zrušený let, vďaka Vám som získal odškodnenie od leteckej spoločnosti. Som Vám veľmi vďačný, prajem veľa úspechov k Vašej hodnotnej práci a veľa spokojných klientov :)

pán Paul

menuFacebook
menumenumenumenumenu

Leteli sme z Bratislavy do Egypta, let nám meškal 5 hodín. Vďaka ľuďom z meškanieletu.sk sme našu Kompenzáciu získali do 7 týždňov. Transparentná komunikácia od začiatku, odporúčam ďalej.

pán Tibor

menuGoogle
menumenumenumenumenu

Od začiatku celého procesu, do 3 týždňov peniaze pre mňa aj priateľku boli na účte. Komunikácia cez mail stačila, veľmi pozitívny a milý prístup! Môžem len odporučiť

pani Katarína

menuFacebook
menumenumenumenumenu

Ďakujem veľmi pekne. Super komunikácia, peniažky na účte. Odporúčame všetkým.

pani Helena

menuGoogle
menumenumenumenumenu

Za meškanie letu viac ako 3 hod. som žiadala odškodne najprv priamo od leteckej spoločnosti – nepochodila som, zamietli. No keď som sa obratila na tuto firmu, zrazu letecka spoločnosť zmenila postoj. Odškodne už mam na učte. VEĽKE ĎAKUJEM všetkym VAM, ktori ste sa na tom podieľali a vrelo tuto firmu odporučam.

pani Alena

menuGoogle
menumenumenumenumenu

Po zrušení nášho letu som na kompenzáciu ani nepomyslela, lebo som si nevedela predstaviť túto administratívnu náročnosť, vlastne som ani popri svojich povinnostiach nevedela, odkiaľ začať. Na túto spoločnosť som dostala tip od známeho a lepšiu radu mi ani nemohol dať. Profesionálny prístup, neustále informovanie o priebehu vybavovania až do úspešného konca. Za vrátené peniaze môžem opäť navštíviť nejakú zaujímavú destináciu 🙂 Vrelo odporúčam.

pani Martina

menuFacebook
menumenumenumenumenu

Maximálna spokojnosť !!