O nás

Sme prvá slovenská spoločnosť na slovenskom trhu, zaoberajúca sa kompenzáciami letov už od roku 2018. Pomáhame slovenským a českým cestujúcim v rôznych nepredvídateľných situáciách v leteckej preprave, či už sa jedná o meškanie letu, zrušený let alebo zmeškanie nadväzného letu podľa európskej legislatívy, konkrétne nariadenia číslo 261/2004.

O nas

V tomto roku sme oslávili päť rokov existencie, päťročnicu plnú rôznych skúšok, prešli sme si s Vami COVIDovou krízou a i napriek tomu sme nepoľavili, naše služby i naďalej pre vás zdokonaľujeme. Našu pozornosť venujeme každému cestujúcemu a jeho individuálnym potrebám, ktoré si vyžadujú profesionálov. Nikdy nerobíme rozdiely medzi našimi potenciálnymi klientami, či už z pohľadu dĺžky letov alebo problémovej komunikácie leteckých spoločností. Celý proces stojíme pri Vás, od začiatku až do konca. Za našimi skúsenosťami stojí skupina dlhoročných expertov v leteckej preprave, ktorá je v každodennom styku s príslušníkmi súdov, leteckých spoločností a cestovných kancelárií v snahe presadiť Vaše práva.

Na záver len pripomenieme, že poplatky za naše služby sú transparentne uvedené v časti Cenník. V prípade, že neuspejeme, za naše služby neplatíte!

Prečítaj si naše odporúčania:

ZRUŠENÝ LET
( FLO - VIE )
Austrian Airlines
Malo veci ma takto prijemne prekvapi, islo to lahko, rychlo, s uspesnym koncom! vyborna komunikacia, vsetko za 1. Dakujeme.

pán Ľubomír (G)

ZRUŠENÝ LET
( PUT - DUS - VIE )
Eurowings
Ďakujem veľmi pekne. Super komunikácia, peniažky na účte. Odporúčame všetkým.

pán Rastislav (G)

MEŠKANIE LETU
( TAT - LTN )
Wizz Air
Za meškanie letu viac ako 3 hod. som žiadala odškodne najprv priamo od leteckej spoločnosti – nepochodila som, zamietli. No keď som sa obratila na tuto firmu, zrazu letecka spoločnosť zmenila postoj. Odškodne už mam na učte. VEĽKE ĎAKUJEM všetkym VAM, ktori ste sa na tom podieľali a vrelo tuto firmu odporučam.

pani Helena (G)

ZMEŠKANIE NADVÄZNÉHO LETU
( KSC - IST - MLE )
Turkish Airlines
Našu dovolenku na Maldivách nám skomplikovalo meškajúce lietadlo z Košíc do Istanbulu, kvôli ktorému sme nestihli let do Malé. Po neúspešných pokusoch o odškodné priamo od leteckej spoločnosti či poisťovne, sme sa obrátili na ClaimWin a o tri týždne sme mali peniaze na účte, o nič sme sa nemuseli starať. Profesionálne jednanie, ústretovosť a promptnosť, nemám čo vytknúť, jedine odporúčať. Ďakujeme!

pani Lýdia (FB)