Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

Orange2fly

Orange2fly letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight canceled, zruseny let, kompenzacia, odskodne, odskodnenie, airline

Orange2fly letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight canceled, zruseny let, kompenzacia, odskodne, odskodnenie, airline

Meškanie letu alebo zrušený let s leteckou spoločnosťou ORANGE2FLY? Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie nikdy nie je príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu? Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv.

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu, pre zrušenie letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba (podľa počtu hodín)

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

ORANGE2FLY

LETECKÁ SPOLOČNOSŤ

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

Letecká spoločnosť ORANGE2FLY

 

Grécka spoločnosť orange2fly, ktorá bola založená v septembri 2015 bývalými pracovníkmi firmy SkyGreece Airlines. Prvé dopravné lietadlo typu Airbus A320 získala spoločnosť v júli 2016 a svoju letovú činnosť začala 12. septembra 2016. Spoločnosť orange2fly, ktorá má základňu na medzinárodnom letisku v Aténach, vykonáva charterovú dopravu, lety ad hoc a prenajíma lietadlá iným prevádzkovateľom formou tzv. wet leasingu – to je slangové označenie lízingu typu ACMI, ktorý zahrnuje poskytnutie lietadla (A – aircraft), posádky (C – crew), údržby (M – maintenance) a poistenia (I – insurance). V súčasnosti prevádzkuje spoločnosť štyri lietadlá Airbus A320-232 –to po „dešifrovaní“ znamená, že ide o lietadlo základného typu A320, verzie -200 a posledné dvojčíslie (32) je kódové označenie motorov IAE-V2527, ktoré lietadlo poháňajú.

Exit mobile version