Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

Freebird Airlines

corendon airlines, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight canceled, zruseny let, kompenzacia, odskodne, odskodnenie, airline

corendon airlines, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight canceled, zruseny let, kompenzacia, odskodne, odskodnenie, airline

Freebird Airlines, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušený let, flight delayed, flight canceled, zruseny let, claimwin, compensation, kompenzácia, odškodné

Meškanie letu alebo zrušený let s leteckou spoločnosťou  FREEBIRD AIRLINES ? Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie nikdy nie je príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu? Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv.

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu, pre zrušenie letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba (podľa počtu hodín)

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

Freebird Airlines

LETECKÁ SPOLOČNOSŤ

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

Letecká spoločnosť FREEBIRD AIRLINES

 

Freebird Airlines je turecká charterová letecká spoločnosť so sídlom v Istanbuli. Založená bola v roku 2000 a odvtedy sa stala dôležitým hráčom na trhu s letenkami v Turecku. Spoločnosť prevádzkuje lety pre rôzne cestovné kancelárie a turistické agentúry do rôznych destinácií v Európe, Ázii, Afrike a na Strednom východe. Medzi hlavné ciele patrí Antalya, Bodrum, Izmir, Konya, Kars, Trabzon a Van v Turecku a tiež letoviská ako Albufeira, Heraklion, Rhodos, Kreta, Sharm El Sheikh a Hurghada.

V súčasnosti prevádzkuje Freebird Airlines flotilu pozostávajúcu z 9 lietadiel, vrátane Airbus A320, Airbus A321 a Boeing 737-800. Spoločnosť sa snaží poskytnúť cestujúcim kvalitný a bezpečný letový zážitok za konkurencieschopné ceny.

WEBSTRÁNKA Leteckej spoločnosti Freebird Airlines.

Exit mobile version