Freebird Airlines, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušený let, flight delayed, flight canceled, zruseny let, claimwin, compensation, kompenzácia, odškodné

Meškanie letu alebo zrušený let s leteckou spoločnosťou  FREEBIRD AIRLINES ? Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie nikdy nie je príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu? Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv.

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu, pre zrušenie letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba (podľa počtu hodín)

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

Freebird Airlines

LETECKÁ SPOLOČNOSŤ

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

Letecká spoločnosť FREEBIRD AIRLINES

 

Freebird Airlines je turecká charterová letecká spoločnosť so sídlom v Istanbuli. Založená bola v roku 2000 a odvtedy sa stala dôležitým hráčom na trhu s letenkami v Turecku. Spoločnosť prevádzkuje lety pre rôzne cestovné kancelárie a turistické agentúry do rôznych destinácií v Európe, Ázii, Afrike a na Strednom východe. Medzi hlavné ciele patrí Antalya, Bodrum, Izmir, Konya, Kars, Trabzon a Van v Turecku a tiež letoviská ako Albufeira, Heraklion, Rhodos, Kreta, Sharm El Sheikh a Hurghada.

V súčasnosti prevádzkuje Freebird Airlines flotilu pozostávajúcu z 9 lietadiel, vrátane Airbus A320, Airbus A321 a Boeing 737-800. Spoločnosť sa snaží poskytnúť cestujúcim kvalitný a bezpečný letový zážitok za konkurencieschopné ceny.

WEBSTRÁNKA Leteckej spoločnosti Freebird Airlines.