Coredon Airlines - Meškanie letu, Zrušený let, Kompenzácia

Corendon Airlines - Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred? Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti? Podľa dostupných štatistík 86% cestujúcich o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

Coredon Airlines - meškanie letu - zrušený let - odškodné - kompenzácia

Aké odškodné môžem získať?


Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu v prípade zrušenia letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie.


Vzdialenosti a výška kompenzácie:


  1. Do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  2. Od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  3. Nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba


Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .Letecká spoločnosť COREDON AIRLINES


Corendon Airlines je turecká letecká spoločnosť so sídlom v Antalyi, prevádzkujúci nízkonákladové a charterové lety. Spoločnosť bola založená v roku 2004, rokmi začala v apríli 2005.


Corendon Airlines je dynamická letecká spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie moderných a spoľahlivých služieb pre cestujúcich po celom svete. Spoločnosť ponúka rôznorodé trasy, ktoré spájajú kľúčové destinácie, čím sa stáva obľúbenou voľbou pre obchodných cestujúcich aj dovolenkárov.


S flotilou moderných lietadiel Corendon Airlines dbá na pohodlie a bezpečnosť svojich pasažierov, pričom služby zahŕňajú nielen lety, ale aj kvalitný zákaznícky servis. Cestujúci si môžu užiť príjemné zážitky počas letu, vďaka profesionálnemu personálu a rôznym možnostiam zábavy a občerstvenia na palube.


Corendon Airlines tiež ponúka online rezervácie a spravovanie leteniek, čím uľahčuje cestovanie. Spoločnosť sa zaväzuje k udržateľnosti a efektívnej prevádzke, čo jej umožňuje poskytovať konkurencieschopné ceny a podporovať cestovný ruch v rôznych regiónoch.


WEBSTRÁNKA Leteckej spoločnosti Corendon Airlines
Máte pocit, že vám odškodné od leteckej spoločnosti Corendon Airlines prináleží? Ozvite sa nám!


Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.


VYPLŇTE ONLINE ŽIADOSŤ UŽ ZA PÁR MINÚT KLIKNUTÍM TU.letecká spoločnosťcoredonCoredon Airlinesmeškanie letukompenzáciaodškodnézrušený let