Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

AirExplore

AirExplore, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight cancelled, zruseny let, claimwin, compensation, kompenzácia, odškodné

AirExplore, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušený let, flight delayed, flight cancelled, zruseny let, claimwin, compensation, kompenzácia, odškodné

AirExplore, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight cancelled, zruseny let, claimwin, compensation, kompenzácia, odškodné

Meškalo Vám lietadlo alebo Vám zrušili let s leteckou spoločnosťou AirExplore? Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie letu alebo zrušený let nikdy nie je príjemný. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte nárok na kompenzáciu? Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv.

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu, pre zrušenie letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba (podľa počtu hodín)

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

AirExplore

LETECKÁ SPOLOČNOSŤ

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

Letecká spoločnosť AirExplore

AirExplore, s. r. o. je slovenská letecká spoločnosť sídliaca v Bratislave na Krajnej 29, ktorá sa zaoberá ACMI prenájmom lietadiel iným leteckým spoločnostiam. Momentálne prevádzkuje šesť lietadiel.

Exit mobile version