Air Horizont - Meškanie letu, Zrušený let, Odškodné, Kompenzácia

Air Horizont - Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred? Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti? Podľa dostupných štatistík 86% cestujúcich o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

Air Horizont - meškanie letu - zrušený let - odškodné - kompenzácia

Aké odškodné môžem získať?


Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu v prípade zrušenia letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie.


Vzdialenosti a výška kompenzácie:


  1. Do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  2. Od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  3. N ad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba


Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu.Letecká spoločnosť AIR HORIZONT


Air Horizont je letecká spoločnosť so sídlom v meste Zaragoza vo Španielsku. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie charterových letov pre cestovateľov a turistov. V tomto článku sa pozrieme na históriu, flotilu a služby, ktoré ponúka Air Horizont.

História spoločnosti Air Horizont


Air Horizont bola založená v roku 2012 s cieľom poskytovať kvalitné a spoľahlivé charterové lety. Od svojho vzniku spoločnosť postupne rozšírila svoju sieť destinácií a získala si povesť spoľahlivého poskytovateľa leteckých služieb.


Flotila Air Horizont


Flotila spoločnosti Air Horizont je zložená z viacerých letových vozidiel. Súčasne využíva nasledujúce typy lietadiel:


  1. Boeing 737-400: Tento typ lietadla je vhodný pre strednodlhé a dlhé trasy a ponúka dostatočnú kapacitu pre cestujúcich.
  2. Boeing 737-800: Tento moderný typ lietadla je vybavený najnovšími technológiami a poskytuje pohodlie a bezpečnosť pre cestujúcich.


Služby Air Horizont


Air Horizont sa zaviazala poskytovať kvalitné služby svojim cestujúcim. Medzi hlavné služby a výhody, ktoré spoločnosť ponúka, patria:


  1. Charterové lety: Air Horizont poskytuje charterové lety, čo znamená, že lety sú vykonávané na objednávku skupín cestujúcich, napríklad pre dovolenkové pobyty alebo firemné cesty.
  2. Príjemná cestovná skúsenosť: Spoločnosť si zakladá na pohodlí a spokojnosti svojich cestujúcich. Ponúka komfortné sedadlá a profesionálnu posádku, ktorá sa stará o pohodlie cestujúcich počas letu.
  3. Flexibilita: Air Horizont sa snaží prispôsobiť sa potrebám a preferenciám cestujúcich. Poskytuje rôzne možnosti prispôsobenia letu, vrátane výberu destinácie a času odletu.
  4. Bezpečnosť: Spoločnosť dbá na najvyššie bezpečnostné štandardy. Jej posádka a personál sú vycvičení a skúsení v oblasti leteckej bezpečnosti.


Air Horizont si zakladá na kvalite a spokojnosti cestujúcich. Snaží sa poskytovať spoľahlivé lety s vysokým štandardom služieb. Svojou sieťou destinácií a modernou flotilou poskytuje cestujúcim možnosti objavovať nové miesta a zažívať príjemné cestovanie.


Air Horizont ponúka širokú sieť destinácií pre svojich cestujúcich. Medzi populárne miesta patria rôzne dovolenkové destinácie v Európe, ako napríklad Kanárske ostrovy, Grécko, Španielsko a Taliansko. Spoločnosť tiež poskytuje lety do niektorých obľúbených turistických miest ako Dubaj, Maroko a Egypt. Cestujúci majú možnosť vybrať si z rôznych atraktívnych miest a vychutnať si ich kultúru, krásne pláže a pamiatky.


Air Horizont funguje nielen ako letecká spoločnosť, ale ponúka aj cestovné služby prostredníctvom svojej cestovnej agentúry. Cestujúci majú možnosť získať kompletný balík vrátane leteniek, ubytovania, prepravy a ďalších služieb. Cestovná agentúra spolupracuje s rôznymi hotelmi a poskytuje výhodné dovolenkové balíky pre individuálnych cestujúcich aj skupiny.


WEBSTRÁNKA Leteckej spoločnosti AIR HORIZONTMáte pocit, že vám odškodné od leteckej spoločnosti Air Horizont prináleží? Ozvite sa nám!


Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.


VYPLŇTE ONLINE ŽIADOSŤ UŽ ZA PÁR MINÚT KLIKNUTÍM TU.


letecká spoločnosťAir Horizontkompenzáciameškanie letuodškodnézrušený let