CK SATUR

CESTOVNÁ KANCELÁRIA

CK SATUR – Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred?

Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti?

Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

CK Satur, cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie

Cestovná kacelária CK Satur

CK Satur je prestížna cestovná kancelária, ktorá sa špecializuje na organizáciu dovoleniek a zájazdov pre svojich klientov. S dlhoročnou prítomnosťou na trhu a vynikajúcou povesťou sa CK Satur stala jednou z najpreferovanejších cestovných kancelárií v oblasti. Ich hlavným cieľom je ponúkať klientom jedinečné a nezabudnuteľné dovolenkové zážitky s dôrazom na kvalitu, komfort a spokojnosť.

Jednou z hlavných výhod spolupráce s CK Satur je ich bohatá ponuka destinácií. Bez ohľadu na to, či túžite po oddychu na pláži, dobrodružstve v prírode, kultúrnom objavovaní alebo poznávacom zájazde do historických miest, CK Satur ponúka široký výber z rôznych destinácií po celom svete. S ich pomocou môžete objaviť exotické tropické ostrovy, fascinujúce európske mestá, púštnu krásu Afriky alebo divokú prírodu Južnej Ameriky. CK Satur vám poskytne možnosť splniť si svoje dovolenkové sny a objaviť nové kultúry, scenérie a zážitky.

CK Satur sa vyznačuje profesionálnym prístupom a vysokou kvalitou poskytovaných služieb. Ich tímy skúsených odborníkov sú pripravené vám poskytnúť najlepšie možné služby a starostlivosť počas celej vašej dovolenky. Sú tu, aby sa postarali o rezervácie leteniek, ubytovania, prepravu a ďalšie potrebné detaily, aby ste sa nemuseli starať o organizačné záležitosti a mohli sa plne sústrediť na relaxáciu a objavovanie. CK Satur spolupracuje iba s renomovanými poskytovateľmi služieb a partnermi, aby zabezpečila najvyššiu úroveň kvality a spokojnosti klientov.

Jednou z významných charakteristík CK Satur je aj ich dôraz na individualitu a prispôsobenie sa potrebám klientov. Sú si vedomí toho, že každý klient je jedinečný s rôznymi preferenciami a požiadavkami. Preto CK Satur poskytuje aj možnosť vytvárania prispôsobených dovoleniek a zájazdov podľa individuálnych potrieb a predstáv klientov. Takže ak máte konkrétnu víziu svojej dovolenky, CK Satur vám pomôže ju uskutočniť a prispôsobiť všetko podľa vašich predstáv.

CK Satur si uvedomuje aj svoju spoločenskú zodpovednosť a venuje sa udržateľnému cestovaniu. Snažia sa minimalizovať negatívny vplyv cestovania na životné prostredie a podporovať miestne komunity a kultúrne dedičstvo navštevovaných destinácií. Sú si vedomí dôležitosti ochrany prírody a kultúry pre dlhodobú udržateľnosť cestovného priemyslu.

Vďaka CK Satur máte možnosť zažiť dovolenku svojich snov bez starostí a s najvyššou kvalitou služieb. Ich odborný a pozorný personál sa postará o všetky detaily a zabezpečí, aby ste si užili každý okamih svojej dovolenky. CK Satur je vašou bránou k neobmedzeným dovolenkovým zážitkom, ktoré budete pamätať na celý život.

CK Satur tiež vyniká v oblasti zájazdov a dobrodružných expedícií. Pre tých, ktorí túžia po vzrušení a adrenalíne, CK Satur ponúka širokú škálu dobrodružných zážitkov. Môžete sa vydať na trek v divokých horách, objaviť tajomstvá starobylých civilizácií, zaplávať s delfínmi v oceáne, alebo sa zúčastniť dobrodružných aktivít ako potápanie, rafting, jazda na kajaku a mnoho ďalších. CK Satur vám umožňuje vstúpiť do sveta dobrodružstva a objaviť nové hranice svojich možností.

Okrem toho, CK Satur tiež ponúka špeciálne tematické zájazdy pre tých, ktorí majú konkrétne záujmy alebo vášne. Môžete sa zamerať na cestovanie za gastronómiou, vínom, históriou, umením, fotografiou alebo inými špecializovanými oblasťami. Tieto zájazdy sú vedené skúsenými odborníkmi v danom odbore, ktorí vám poskytnú hlbší vhľad a jedinečné zážitky z vášho záujmového okruhu.

CK Satur je teda vaším spoľahlivým partnerom pre plánovanie a organizáciu dovolenky plnej zážitkov a dobrodružstva. Ich odborný tím vám poskytne osobnú starostlivosť a individuálny prístup, aby ste si mohli vychutnať každý moment vášho dovolenkového pobytu. Nech už smerujete kamkoľvek vo svete, CK Satur vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľné a jedinečné dovolenkové zážitky, ktoré budete mať navždy v srdci.

WEBSTRÁNKA Cestovnej kancelárie CK Satur

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu v prípade zrušenia letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

CK SATUR

CESTOVNÁ KANCELÁRIA