CK Pelikán - Meškanie letu, Zrušený let, Odškodné, Kompenzácia

CK Pelikán - Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred? Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti? Podľa dostupných štatistík 86% cestujúcich o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

CK Pelikán - meškanie letu - zrušený let - odškodné - kompenzácia

Aké odškodné môžem získať?


Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu v prípade zrušenia letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:


Vzdialenosti a výška kompenzácie:


  1. Do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  2. Od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  3. N ad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba


Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .Cestovná kacelária CK Pelikán


V dnešnom hektickom svete, kde čas je vzácny tovar a skúsenosti sú viac než kedykoľvek predtým, je dôležité mať partnera, ktorý vám pomôže vytvoriť skutočne výnimočné dovolenkové zážitky. Pelikan.sk Cestovná Kancelária sa práve zameriava na toto – poskytovať svojim klientom cesty plné elegancie, osobného prístupu a nezabudnuteľných zážitkov.


Odvaha ísť proti prúdu


Pelikan.sk je viac ako iba klasická cestovná kancelária. Spoločnosť vznikla so snahou prekonávať konvenčné postupy a prinášať na trh nové, osviežujúce riešenia. Ich tím odvážnych a kreatívnych odborníkov sa nebojí ísť proti prúdu, hľadať nové destinácie a vytvárať unikátne itineráre, ktoré nesklame žiadneho cestovateľa.


Šitá na mieru dobrodružstvá


Najdôležitejším prvkom Pelikan.sk je prispôsobiteľnosť. Rozumejú tomu, že každý cestovateľ má iné túžby, záujmy a potreby. Preto vytvárajú dovolenky na mieru, ktoré presne zodpovedajú preferenciám klienta. Bez ohľadu na to, či túžite po romantickom úniku, dobrodružstve v prírode, kultúrnom objavovaní alebo relaxácii na exotických plážach, Pelikan.sk vám pomôže vytvoriť jedinečný zážitok presne podľa vášho gusta.


Elegancia v každom detail


Od momentu, keď si zarezervujete dovolenku cez Pelikan.sk, cítite ich zameranie na eleganciu a detaily. Ich odborný personál sa postará o každý aspekt vášho dobrodružstva, od rezervácií leteniek a ubytovania až po organizáciu aktivít a výletov. Ich cieľom je zabezpečiť, aby ste sa mohli plne oddávať svojmu dovolenkovému zážitku bez akejkoľvek starosti.


Osobný prístup ako základný kameň


V Pelikan.sk sú presvedčení, že osobný prístup je kľúčovým kamenom každej úspešnej dovolenky. Preto sa venujú individuálnej starostlivosti o každého klienta. Ich tímy odborníkov vám nebudú len predávať lístky a hotely, ale budú sa snažiť pochopiť vaše túžby a vytvoriť pre vás zážitok, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám.


Zážitok, ktorý trvá


Cestovanie by nemalo byť iba dočasným únikom. Malo by to byť niečo, čo nás ovplyvní a obohatí. Pelikan.sk verí v silu cestovania a zážitkov, ktoré nám zostanú vo vzpomienkach na dlhé roky. Ich cieľom nie je len predávať dovolenky, ale vytvárať spomienky.


Záver: Cesta so štýlomPelikan.sk Cestovná Kancelária nie je len miestom, kde si rezervujete dovolenku. Je to miesto, kde vám pomôžu vytvoriť zážitok, ktorý prekročí vaše očakávania. Ich zameranie na eleganciu, prispôsobiteľnosť a osobný prístup ich robí jedinečným hráčom v cestovnom priemysle. Ak hľadáte dovolenku so štýlom a výnimočnosťou, Pelikan.sk je tu pre vás, aby vám pomohol objaviť svet v novom svetle.


WEBSTRÁNKA Online cestovnej kancelárie Pelikán.s


Máte pocit, že vám odškodné od cestovnej kancelárie CK Pelikán prináleží? Ozvite sa nám!


Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.


VYPLŇTE ONLINE ŽIADOSŤ UŽ ZA PÁR MINÚT KLIKNUTÍM TU.


Pelikáncestovkacestovná kanceláriameškanie letuzrušený letkompenzáciaodškodnédelayed flightcancel flight