Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

FlyEgypt

flyegypt, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight cancelled, zruseny let, claimwin, compensation, kompenzácia, odškodné. 261-2004, meskanieletu.sk

flyegypt, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight cancelled, zruseny let, claimwin, compensation, kompenzácia, odškodné. 261-2004, meskanieletu.sk

flyegypt

LETECKÁ SPOLOČNOSŤ

FLYEGYPT – Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred?

Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti?

Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

flyegypt, letecká spoločnosť, meškanie letu, zrušenie letu, flight delayed, flight cancelled, zruseny let, claimwin, compensation, kompenzácia, odškodné. 261-2004, meskanieletu.sk

Letecká spoločnosť FLYEGYPT

FlyEgypt je egyptská letecká spoločnosť, ktorá ponúka rôzne lety pre cestujúcich z a do Egypta. Spoločnosť bola založená v roku 2011 a odvtedy sa stala dôležitým hráčom na trhu egyptského leteckého priemyslu. V tomto článku sa pozrieme na históriu, flotilu a služby, ktoré ponúka FlyEgypt.

História spoločnosti FlyEgypt

FlyEgypt začala svoju činnosť v roku 2011 s cieľom poskytovať kvalitné lety pre cestujúcich do Egypta a z Egypta do rôznych destinácií. Odvtedy spoločnosť postupne rozšírila svoje trasy a získala si povesť spoľahlivého a efektívneho prepravcu. Svojou orientáciou na egyptský trh a miestne potreby cestujúcich FlyEgypt sa stala populárnou voľbou pre turistov i obchodných cestujúcich.

Flotila FlyEgypt

FlyEgypt disponuje modernou flotilou letových vozidiel, ktoré zahŕňajú Boeing 737-800 a Airbus A320. Tieto letové vozidlá sú vybavené najnovšími technológiami a poskytujú pohodlie a bezpečnosť pre cestujúcich. Flotila spoločnosti je pravidelne udržiavaná a modernizovaná, aby zabezpečila spoľahlivé a efektívne lety.

Služby FlyEgypt

FlyEgypt sa zameriava na poskytovanie pohodlnej a spoľahlivej leteckej dopravy pre cestujúcich. Medzi hlavné služby, ktoré ponúka, patria:

  1. Cestovná príručná batožina: Cestujúci majú možnosť prepravovať určité množstvo batožiny bez príplatku. Presné pravidlá a obmedzenia sú uvedené na webovej stránke spoločnosti.
  2. Stravovanie a nápoje: Počas letu je k dispozícii široká ponuka jedál, občerstvenia a nápojov, ktoré si cestujúci môžu zakúpiť za príplatok.
  3. Priradené sedadlá: Cestujúci majú možnosť si vybrať priradené sedadlo pri rezervácii, čím si zabezpečia vyšší komfort a pohodlie počas letu.
  4. Wi-Fi a zábava: Na niektorých letoch spoločnosť ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a zábavné programy, ktoré cestujúcim umožňujú relaxovať a zabaviť sa počas letu.

FlyEgypt si zakladá na kvalite služieb, bezpečnosti a spoľahlivosti. Snaží sa poskytovať komfortný a príjemný zážitok pre svojich cestujúcich a stáva sa dôležitým hráčom v egyptskom leteckom priemysle. S rôznymi destináciami a rôznymi možnosťami prispôsobenia letu spoločnosť ponúka výber pre cestovateľov rôznych potrieb a preferencií.

FlyEgypt ponúka širokú sieť destinácií pre svojich cestujúcich. Medzi tieto destinácie patria nielen egyptské mestá ako Káhira, Hurgada a Sharm El Sheikh, ale aj medzinárodné letiská v Európe, Afrike a Ázii. Cestujúci majú možnosť objaviť rôzne kultúry, históriu a prírodné krásy prostredníctvom letov tejto spoločnosti.

Podpora turizmu: FlyEgypt zohráva dôležitú úlohu pri podpore turizmu v Egypte. Spoločnosť prispieva k rozvoju egyptského cestovného ruchu tým, že umožňuje turistom jednoduchý a pohodlný prístup k rôznym atrakciám a dovolenkovým destináciám v krajine. Cestovný ruch je dôležitým zdrojom príjmu pre Egypt a FlyEgypt je aktívnym partnerom pri posilňovaní tejto oblasti.

Spoločenská zodpovednosť: FlyEgypt sa angažuje aj vo svojej spoločenskej zodpovednosti. Spoločnosť sa zaväzuje k udržateľnému rozvoju a environmentálnej ochrane. Snaží sa minimalizovať svoj ekologický odtlačok a využíva moderné technológie a postupy na zníženie emisií CO2. Okrem toho spoločnosť podporuje aj miestne komunity a organizácie prostredníctvom rôznych charitatívnych a sociálnych projektov.

FlyEgypt je letecká spoločnosť, ktorá prináša pohodlné, bezpečné a spoľahlivé cestovanie pre svojich cestujúcich. Svojou sieťou destinácií, modernou flotilou a kvalitnými službami si získava dôveru cestujúcich a prispeje k rozvoju egyptského cestovného ruchu. Spoločnosť zároveň dbá aj na svoju spoločenskú zodpovednosť a angažuje sa v ochrane životného prostredia a podpore miestnych komunít.

WEBSTRÁNKA Leteckej spoločnosti FLYEGYPT

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu, pre zrušenie letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba (podľa počtu hodín)

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

FLYEGYPT

LETECKÁ SPOLOČNOSŤ

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

Exit mobile version