Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

Dominikánska republika – tip na dovolenku

Dominikánska republika, meškanie letu, zrušený let, odškodné, kompenzácia

Dominikánska republika, meškanie letu, zrušený let, odškodné, kompenzácia

Dominikánska republika – tip na dovolenku

mar 25, 2019 | Dovolenka

Karibik, to je vysnená dovolenková destinácia mnohých. Tropické počasie, exotika na každom rohu, netradičné pokrmy a krásne pláže. Takto by sa v skratke dala opísať Dominikánska republika. Tento ostrovný štát je medzi Slovákmi čoraz populárnejší a počet predaných leteniek stúpa každým rokom. Toto je TOP 5 tejto pohľadnicovej fantázie.

Punta Cana

Na východe krajiny sa nachádza tento rezort, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie v celej karibskej oblasti. Nádherné pieskové pláže, tyrkysový oceán a servis na špičkovej úrovni. Pre náročných je tu k dispozícii aj golfové ihrisko.

Santo Domingo

Hlavné mesto Dominikánskej republiky kombinuje koloniálnu architektúru s nefalšovaným nádychom karibskej exotiky. Či už idete za múzeami, históriou (v meste je najstaršia katedrála západnej pologule) ochutnať miestne kulinárske špeciality, či len tak dýchať atmosféru – prídete si na svoje.

Vodopád El Limon

Názov tohto prírodného úkazu v preklade znamená citrón. Dostať sa sem nie je jednoduché, zložitý terén sa najlepšie zdoláva na koni. Odmenou je však pohľad na 50-metrov vysoký vodopád a možnosť okúpať sa v osviežujúcom jazierku pod ním.

Sosua

Tento rezort je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí chcú spoznať miestnu kultúru a baviť sa. Na miestnych trhoch ochutnáte všetky gastronomické špeciality krajiny, nakúpite kvantum suvenírov a nadýchate sa tej pravej dominikánskej atmosféry. A v noci tu je čulý párty ruch!

Záliv Samaná

Toto mestečko je populárne najmä medzi milovníkmi prírody. Za poplatok si totiž môžete kúpiť menší výlet na lodi, počas ktorého budete pozorovať rituály veľrýb, konkrétne vráskavca dlhoplutvého. A verte nám, toto nevídané divadlo naozaj stojí za to!

Máte pocit, že vám prináleží odškodné? Ozvite sa nám!

Ak máte pocit, že máte právo na odškodné za meškanie letu, neváhajte a ozvite sa nám.

Bezplatne vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti za vás budeme bojovať. Preberieme celú administratívnu ťarchu a komunikáciu s leteckou spoločnosťouna záver vám peniaze pošleme priamo na Váš účet.

Ozvite sa nám

Radi Vám pomôžeme a overíme Váš nárok zadarmo.

Exit mobile version