CK KARTAGO tours

CESTOVNÁ KANCELÁRIA

CK KARTAGO TOURS – Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred?

Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti?

Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

CK KARTAGO Tours, cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie

Cestovná kancelária CK KARTAGO Tours

CK KARTAGO Tours je uznávaná a spoľahlivá cestovná kancelária, ktorá sa zameriava na poskytovanie nezabudnuteľných zážitkov a dovoleniek svojim klientom. S bohatými skúsenosťami a vášňou pre cestovanie, CK KARTAGO Tours sa stala jednou z vedúcich spoločností v cestovnom priemysle. S ich pomocou môžete objaviť nové miesta, kultúry a dobrodružstvá po celom svete.

Jednou z kľúčových výhod spolupráce s CK KARTAGO Tours je ich široká ponuka destinácií. Bez ohľadu na to, či túžite po relaxe na exotických plážach, dobrodružstve v prírode, objavovaní histórie a kultúry alebo výlete do vzrušujúcich veľkomiest, CK KARTAGO Tours má niečo pre každého. Ich tímy odborníkov navrhujú a prispôsobujú dovolenky podľa individuálnych potrieb a preferencií klientov, aby zabezpečili, že každý zážitok je jedinečný.

CK KARTAGO Tours tiež disponuje skúsenými a dobre odborne vyškolenými sprievodcami, ktorí vám pomôžu objaviť skryté klenoty každej destinácie. S ich miestnymi znalosťami a vášňou pre cestovanie vám poskytnú hlbší vhľad do kultúry, histórie a prírody miesta, kam sa vydáte. Okrem toho, sú vždy k dispozícii na zodpovedanie vašich otázok a zabezpečenie, aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne počas celej dovolenky.

CK KARTAGO Tours si zakladá na kvalite a bezpečnosti svojich služieb. Spolupracujú iba s overenými a spoľahlivými miestnymi partnermi a poskytovateľmi služieb, aby zabezpečili, že ich klienti majú prvotriedne zážitky a cestujú s dôverou. Cestovná kancelária tiež poskytuje širokú škálu služieb, vrátane rezervácií leteniek, ubytovania, prepravy a organizácie aktivít a výletov počas dovolenky.

S CK KARTAGO Tours môžete mať istotu, že vaše cestovanie je plne usporiadané a organizované. Ich tím od začiatku do konca stará sa o detaily a zabezpečuje, aby ste si len užívali svoje dobrodružstvo a nemuseli sa starať o žiadne starosti. Sú tu pre vás, aby splnili vaše očakávania a aby vaša dovolenka bola nezabudnuteľná.

Vďaka CK KARTAGO Tours sa môžete spoľahnúť na ich odborné znalosti, vysokú kvalitu služieb a vášeň pre cestovanie. Ak hľadáte spoľahlivú cestovnú kanceláriu, ktorá vám ponúkne zážitky, ktoré budete pamätať na celý život, CK KARTAGO Tours je správnou voľbou pre vaše cestovné potreby.

CK KARTAGO Tours tiež venuje veľkú pozornosť udržateľnému cestovaniu a ochrane životného prostredia. Cestovanie a objavovanie nových miest prináša so sebou zodpovednosť za ochranu prírody a kultúrnych hodnôt. CK KARTAGO Tours sa snaží minimalizovať svoj ekologický odtlačok a podporuje zodpovedné cestovanie prostredníctvom rôznych iniciatív. Spolupracujú s miestnymi organizáciami, podporujú miestnu komunitu a informujú svojich klientov o dôležitosti rešpektovania a zachovania prírody a kultúrneho dedičstva.

WEBSTRÁNKA Cestovnej kancelárie CK KARTAGO Tours

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu v prípade zrušenia letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

CK KARTAGO tours

CESTOVNÁ KANCELÁRIA