Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

CK HYDROTOUR

CK Hydrotour, cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie

CK Hydrotour, cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie

CK hydrotour

CESTOVNÁ KANCELÁRIA

CK HYDROTOUR – Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred?

Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti?

Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

CK Hydrotour, cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie

Cestovná kacelária CK HYDROTOUR

CK Hydrotour je poprednou cestovnou kanceláriou so špecializáciou na dovolenky a zájazdy s dôrazom na vodné aktivity. S bohatými skúsenosťami a vášňou pre vodné dobrodružstvá sa CK Hydrotour stala dôveryhodným partnerom pre tých, ktorí túžia po dovolenke plnej adrenalínu, zábavy a relaxácie na vode.

Jednou z najväčších výhod spolupráce s CK Hydrotour je ich široká ponuka destinácií a aktivít. Bez ohľadu na to, či ste nadšený surfer, milovník jachtingu, potápač alebo obyčajný relaxujúci plavčík, CK Hydrotour vám poskytne nekonečné možnosti na vodnú dovolenku. Môžete sa vydať na exotické pláže Karibiku, objavovať krásy Stredomoria, preskúmať korálové útesy v Ázii alebo sa vydať na splavovanie divokých riek. S CK Hydrotour sa môžete spoľahnúť na to, že vám poskytnú vodné dobrodružstvá, ktoré budú vyhovovať vašim preferenciám a úrovni skúseností.

CK Hydrotour sa vyznačuje nielen širokou ponukou destinácií, ale aj vysokou kvalitou poskytovaných služieb. Ich tímy skúsených a odborne vyškolených sprievodcov a inštruktorov vám pomôžu objaviť a využiť všetky možnosti, ktoré vodné aktivity ponúkajú. Bez ohľadu na to, či sa učíte novým zručnostiam, plávate v krásnych lagúnach alebo sa venujete adrenalínovým športom na vode, budete mať pocit bezpečia a profesionálnej starostlivosti.

CK Hydrotour sa tiež stará o detaily a organizáciu vašej dovolenky. Okrem rezervácií leteniek a ubytovania zabezpečujú aj prepravu, poistenie a ďalšie potrebné aspekty, aby ste sa mohli plne sústrediť na svoje vodné dobrodružstvá. Sú tu pre vás s osobným prístupom, pripravení splniť vaše individuálne požiadavky a zabezpečiť, aby váš pobyt na vode bol nezabudnuteľným zážitkom.

CK Hydrotour si navyše uvedomuje dôležitosť udržateľného cestovania a ochrany životného prostredia. Snažia sa minimalizovať negatívny vplyv svojich aktivít na vodné ekosystémy a podporujú zodpovedný prístup k vode. Spolupracujú s miestnymi organizáciami a iniciatívami na ochranu morí, oceánov a riek, a informujú svojich klientov o dôležitosti zachovania prírodných krás a biodiverzity.

Vďaka CK Hydrotour si môžete otvoriť bránu k dovolenkovým zážitkom na vode. Bez ohľadu na váš vek, úroveň skúseností alebo záujmy vám poskytnú možnosť objaviť krásy vodného sveta a zažiť nezabudnuteľné chvíle plné dobrodružstva a relaxácie. CK Hydrotour je vaším spoľahlivým spoločníkom na ceste k vodným dovolenkovým zážitkom, ktoré vám poskytnú vzácne spomienky a vytvoria lásku k vode ešte väčšiu.

WEBSTRÁNKA Cestovnej kancelárie CK HYDROTOUR

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu v prípade zrušenia letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

CK hydrotour

CESTOVNÁ KANCELÁRIA

Exit mobile version