Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

CK Fischer

CK Fischer cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie

CK Fischer cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie

CK FISCHER

CESTOVNÁ KANCELÁRIA

CK FISCHER – Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred?

Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti?

Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

CK Fischer cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie

Cestovná kacelária CK Fischer

CK Fischer je renomovaná cestovná kancelária, ktorá ponúka širokú škálu dovolenkových služieb pre svojich klientov. S dlhoročnou prítomnosťou na trhu a bohatými skúsenosťami je CK Fischer jednou z najdôveryhodnejších a najobľúbenejších cestovných kancelárií na svete. Sú známi pre svoju vynikajúcu kvalitu služieb, široký výber destinácií a skúsený personál, ktorý je pripravený zabezpečiť, aby vaše cestovanie bolo jedinečné a nezabudnuteľné.

Jednou z hlavných výhod spolupráce s CK Fischer je ich rozmanitá ponuka destinácií. Nech už plánujete oddych na pláži, dobrodružnú dovolenku v prírode alebo kultúrnu odyseu do historických miest, CK Fischer vám ponúka výber z mnohých destinácií po celom svete. S ich pomocou môžete objaviť exotické krajiny v Ázii, slnečné pláže v Karibiku, pôvabné európske mestá alebo divokú prírodu v Afrike. Bez ohľadu na to, čo je vaša preferencia, CK Fischer vám pomôže nájsť cestovný balíček, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Vďaka svojim skúsenostiam a expertíze v oblasti cestovného priemyslu, CK Fischer dokáže zabezpečiť, aby každý detail vášho výletu bol dôkladne premyslený a usporiadaný. Ich tímy sa starajú o rezervácie leteniek, ubytovanie, stravu, prepravu a ďalšie potrebné služby, aby ste sa mohli sústrediť len na to, že si užívate svoju dovolenku. Okrem toho, CK Fischer si veľmi zakladá na kvalite a bezpečnosti svojich služieb. V spolupráci s renomovanými partnermi a poskytovateľmi služieb sa snažia zabezpečiť, aby každý klient mal pocit, že je v bezpečných rukách a že ich cestovanie je hladké a príjemné.

V prípade, že potrebujete osobitné požiadavky alebo prispôsobenú dovolenku, CK Fischer má aj skúsených poradcov, ktorí vám pomôžu vytvoriť jedinečný itinerár. Bez ohľadu na to, či ide o rodinnú dovolenku, svadobnú cestu, firemný výlet alebo skupinový zájazd, títo odborníci vám poskytnú individuálnu pozornosť a poradia vám s najlepšími možnosťami.

CK Fischer si zakladá aj na svojej zákazníckej podpore. Ich profesionálny a prívetivý personál je vždy pripravený poskytnúť odpovede na vaše otázky a pomôcť vám s akýmkoľvek problémom, s ktorým sa môžete stretnúť počas cestovania. Snažia sa vytvoriť dôverné a dlhodobé vzťahy so svojimi klientmi, pretože veria, že spokojný zákazník je najlepšou referenciou.

Celkovo je CK Fischer významnou cestovnou kanceláriou, ktorá ponúka jedinečné zážitky z cestovania. Ich široká ponuka destinácií, kvalitné služby a starostlivosť o detaily vám umožňujú relaxovať a užívať si vašu dovolenku bez starostí. Ak plánujete dovolenku a hľadáte spoľahlivú cestovnú kanceláriu, CK Fischer je skvelou voľbou pre vaše potreby cestovania.

WEBSTRÁNKA Cestovnej kancelárie CK FISCHER

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu v prípade zrušenia letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

CK FISCHER

CESTOVNÁ KANCELÁRIA

Exit mobile version