Odmietnutie nástupu na palubu

Odmietnutie nástupu na palubu je najťažšie dokázateľná kategória. Je veľmi dôležité, aby pasažier vedel dokázať že nenastúpil na palubu lietadla proti vlastnej vôli, v čase keď on disponoval platným boarding pasom, platnými cestovnými dokladmi, jeho batožina plne vyhovovala požiadavkám dopravcu a bol pripravený na nástup pri bráne v čase a v stave zodpovedajúcemu na odlet.

Náš tím odborníkov, z portálu MeškanieLetu.sk, Vám účinne pomôže v uplatnení nárokov voči leteckým spoločnostiam, použitím právnych a technologických zdrojov.

V prípade že došlo k sporu medzi pasažierom a personálom leteckej spoločnosti, je dôležité aby ste vyhotovili zvukový záznam, a zápisnicu o incidente, a tiež zabezpečili svedkov.

Je veľmi dôležité, aby pasažier v každom prípade zachoval svoj kľud a pokoj, keďže sa v mnohých krajinách po celom svete urážanie personálu leteckých spoločnosti považuje za trestný čin.

Pomôžeme Vám

Podajte si u nás žiadosť a my Vám pomôžeme v uplatnení Vašich finančných nárokov! Je to jednoduchšie, než by ste čakali. 

Cenník služieb          Meškanie letu          Zrušenie letu          Zamietnutie lnástupu           Presmerovanie letu

O nás pre Vás

Zaoberáme sa kompenzáciami v leteckej preprave. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, môžeme pomáhať s Kompenzáciami našim klientom. Preto neváhajte a vyplňte jednoduchú žiadosť: pokiaľ nevybavíme kompenzáciu, neplatíte žiadne poplatky.

copyright 2018 MeskanieLetu.sk

Napíšte nám

Aj cez sociálne siete

Facebook          Google Plus