Site icon Odškodné za zrušenie a meškanie letu. Kompenzácia s ClaimWin

Kiwi.com

kiwi.com, online cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie, predajca leteniek

kiwi.com, online cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie, predajca leteniek

kiwi.com

ONLINE CESTOVNÁ KANCELÁRIA – PREDAJCA LETENIEK

KIWI.com – Meškanie letu viac ako 3 hodiny alebo zrušený let bez upozornenia vopred?

Pomôžeme Vám uplatniť si svoje práva na kompenzáciu.

Meškanie letu alebo zrušený let, či už počas pracovnej cesty alebo dovolenky nie je vôbec príjemné. Vedeli ste však, že v určitých prípadoch máte pri meškaní letu nárok na kompenzáciu (odškodné) od leteckej spoločnosti?

Mnoho ľudí o tomto nemá ani potuchy a ukracuje sa tak o zaslúženú finančnú náhradu. To je však minulosťou. My vám pomôžeme domôcť sa svojich práv. Sme tu pre Vás.

kiwi.com, online cestovna kancelaria, meskanie letu, zruseny let, kompenzacia, odskodnenie, predajca leteniek

Cestovná kacelária KIWI.COM

V súčasnom veku, kedy je svet takmer na dosah ruky, sa cestovanie a objavovanie nových miest stáva súčasťou našich životov viac ako kedykoľvek predtým. V tejto dynamicky sa meniacej krajinke cestovného priemyslu vstupuje na scénu revolučný hráč – cestovná kancelária KIWI.COM. Táto inovatívna spoločnosť neustále mení spôsob, akým vnímame a realizujeme cestovanie, prinášajúc so sebou nový rozmer pohodlia, flexibility a jednoduchosti.

Cesta začína inováciou: Virtuálny intermodálny dopravný systém

Jadro KIWI.COM tvorí virtuálny intermodálny dopravný systém, ktorý umožňuje spojenie rôznych druhov dopravy a lístkov z rôznych spoločností do jedného plánu cesty. To znamená, že môžete kombinovať lety, vlaky, autobusy a iné druhy dopravy, aby ste dosiahli svoj cieľ. Tento prístup nie je iba o pohodlí, ale aj o úspore času a financií.

Kiwi.com – Vyhľadávanie „Zem – kamkoľvek – Zem“

Charakteristickým rysom KIWI.COM je aj unikátny spôsob vyhľadávania leteniek. Kým tradičné cestovné kancelárie hľadajú letenky z bodu A do bodu B, KIWI.COM ponúka možnosť hľadať lety z vášho miesta bydliska do kamkoľvek na svete a späť. Táto funkcionalita otvára dvere do sveta spontánneho cestovania a objavovania nových destinácií, ktoré by ste inak nikdy nezvážili.

Flexibilita a ochrana v prípade zmeny plánu

Cestovanie je plné neočakávaných zvratov. Práve preto KIWI.COM prichádza s riešením, ktoré dáva cestovateľom väčšiu flexibilitu a ochranu. Ich služba „Zmeniť svoj let“ umožňuje bezproblémové zmeny leteniek alebo dátumov za malý poplatok – čo je zvlášť užitočné v dnešnom rýchlo meniacom sa svete.

Kiwi.com – Virtuálna príručka pre cestovateľa

KIWI.COM sa nesústredí iba na predaja lístkov. Snaží sa byť sprievodcom pre cestovateľov počas celého ich dobrodružstva. Ich virtuálna príručka pre cestovateľa obsahuje užitočné informácie o cestovaní, víza, zdravotnej starostlivosti a ďalších dôležitých témach, čo umožňuje cestovateľom byť dobre pripravenými a sebavedomými.

Zakončenie: Nová éra cestovania

V dnešnej dobe, keď sa svet mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je nesmierne dôležité, aby sme mali spoľahlivého partnera v oblasti cestovania. KIWI.COM otvára dvere k novej ére cestovania – ére, kde je dôležité pohodlie, jednoduchosť a flexibilita. Je to revolučný prístup, ktorý mení spôsob, akým vnímame cestovanie a objavovanie sveta.

Podpora cestovania aj v neistých časoch – Kiwi.com

Časy sa menia a cestovanie môže byť ovplyvnené rôznymi faktormi, ako sú pandémie, geopolitické udalosti alebo poveternostné podmienky. KIWI.COM si je toho plne vedomý a preto ponúka aj službu „Záruka neistoty“, ktorá poskytuje cestovateľom väčšiu istotu v neistých časoch. Táto záruka umožňuje zrušiť alebo zmeniť lety bez akýchkoľvek poplatkov v prípade, že sa vaše plány zmenia z dôvodu, na ktorý nemáte vplyv.

Inovácia, jednoduchosť, svetový dosah

KIWI.COM nie je len cestovnou kanceláriou. Je to technologická spoločnosť, ktorá mení cestovanie prostredníctvom inovatívnych riešení a technológií. Ich jednoduchý a intuitívny systém vyhľadávania a rezervácií lístkov otvára dvere k zážitkom, ktoré by ste si mohli len ťažko predstaviť v minulosti. S globálnym dosahom a možnosťou nájsť lety a spojenia aj na menej známe miesta, KIWI.COM je spoločnosťou, ktorá nás posúva ďalej do nových dimenzií cestovania.

Celkovo povedané, KIWI.COM je viac ako iba cestovná kancelária. Je to revolučný hráč v cestovnom priemysle, ktorý prináša nové riešenia, inovácie a možnosti pre cestovateľov z celého sveta. Ich jedinečný prístup k vyhľadávaniu leteniek, flexibilita a starostlivosť o cestovateľov robia z KIWI.COM skutočného partnera na ceste za novými dobrodružstvami a objavovaním sveta.

WEBSTRÁNKA Online cestovnej kancelárie KIWI.com

Aké odškodné môžem získať?

Výška finančnej kompenzácie sa odvíja od vzdialenosti medzi miestom odletu a príletu v prípade zrušenia letu bez informovania vopred min. 14 dní alebo meškania letu viac ako 3 hodiny po prílete v mieste príletu. Pokiaľ daný let spĺňa atribúty podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004, rozlišujeme tri úrovne možnej kompenzácie:

  • Vzdialenosť do 1 500 kilometrov – odškodné 250,- € / osoba
  • Vzdialenosť od 1 500 do 3 500 kilometrov – odškodné 400,- € / osoba
  • Vzdialenosť nad 3 500 kilometrov – odškodné 300,- € alebo 600,- € / osoba

Viac informácií ohľadom posúdenia nárokovateľnosti si prečítajte na naších stránkach v článkoch Kedy mám nárok na odškodné  alebo  Kedy mi nevzniká nárok na kompenzáciu .

Máte pocit, že vám odškodné prináleží? Ozvite sa nám!

Váhate, či spĺňate nárok na odškodné za meškanie letu alebo zrušený let? Neváhajte a ozvite sa nám. Bezplatne Vám nárok overíme a v prípade jeho platnosti, Vám veľmi radi pomôžeme s jeho uplatnením.

KIWI.com

ONLINE CESTOVNÁ KANCELÁRIA

Exit mobile version